Kadromuz

Kadromuz
kadro-img

Serdal Cengiz

Yönetici

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Şehremini Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük eğitimi bölümünü futbol antrenörü olarak bitirdi. İki senesi profesyonel olmak üzere toplam on altı yıl süren futbolculuk yaşantısı içerisinde Galatasaray Spor Kulübü, İstanbulspor Kulübü, Zeytinburnu Spor Kulübü, Güngören Spor Kulübü ve Güngören Belediye Spor Kulübünde oynadı. Futbolculuk kariyeri boyunca kulüpler arası üç İstanbul Şampiyonluğu, bir Türkiye dördüncülüğü, bir Türkiye ikinciliği ve bir Türkiye birinciliği elde etti. Okullar arasında bir liseler arası İstanbul şampiyonluğu, bir liseler arası Türkiye şampiyonluğu, bir liseler arası Avrupa şampiyonluğu, bir üniversiteler arası İstanbul şampiyonluğu, bir üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu, bir üniversiteler arası futsal İstanbul Şampiyonluğu başarılarını elde etti. 2004 yılından itibaren eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Tanju Alili

Gençlik Geliştirme Direktörü

1984 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünü futbol antrenörü olarak tamamladı. On yedi yıl süren futbolculuk yaşantısı içerisinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Küçükköy Spor Kulübü, Bayrampaşa Spor Kulübü, Bayrampaşa Teknik Spor Kulübü, Feriköy Spor Kulübü ve Çapa Spor Kulübü futbol takımlarında oynadı. Futbolculuk kariyeri boyunca kulüpler bazında üç İstanbul futbol şampiyonluğu elde etti. Okul bazında ise iki üniversiteler arası İstanbul futbol Şampiyonluğu, iki üniversiteler arası Türkiye futbol şampiyonası derecesi, iki üniversiteler arası İstanbul futsal Şampiyonası derecesi, iki üniversiteler arası Türkiye futsal şampiyonası derecesi başarıları elde etti. 2009 yılından itibaren Galatasaray Etiler-Üsküdar Futbol Okullarında görevini sürdürmekte. On üç senedir eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Fatma Demirkıran

İdari İşler Sorumlusu

1996 yılında İstanbul da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversitesini İstanbulda bitirdi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Kurumsal kimlik, liderlik eğitimi, reklam tasarımı ve sosyal medya yönetimi eğitimleri aldı. Medeniyet üniversitesi Bilim Tarihi bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

kadro-img

M.Burak Otyakmaz

Psikolojik Performans Danışmanı

Uzm. Psikolojik Danışman, Spor ve Performans Psikolojisi Danışmanı ve PscycProject kurucu ortağı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimi almaya başladı. Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü ve Beylerbeyi Spor Kulübü’nün Futbol A Takım ve Altyapılarında Spor Psikoloğu olarak çalıştı. İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans programına kabul edildi. Yine bu bölümde Bireysel Psikolojik Danışmanlık süpervizyonu verdi. Futbol oyuncularına yönelik, TFF ve MEB’in ortak projesi olan Meral-Celal Aras Spor Lisesi’nde Psikolojik Performans Artırımı ve Psikososyal gelişim kapsamında çalışmalar yaptı. Spesifik olarak “Uygulamalı Spor Psikolojisi” alanında hizmet veren ilk şirket olan Sportslab’i kurdu, aynı zamanda Bilgi Üniversitesi “Uygulamalı Spor Psikolojisi Sertifika Programı” ve Marmara Üniversitesi “Sporda Çocuk Koruma Sertifika Programı” koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Kasımpaşa S.K. Psikoloji Departmanı Sorumlusu ve Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

kadro-img

Ezgi Eri

Psikolojik Performans Danışmanı

Uzm. Aile ve Çift Terapisti / Sporda Psikolojik Performans Danışmanı/ Öğretim Görevlisi - Medipol Üniversitesi / PsychProject Kurucu Ortağı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde ‘Aile Danışmanlığı ve Eğitimi’ lisansüstü eğitimine kabul edilerek akademik çalışmalara yönelme imkanı bulmuştur. Sporcu çocuklar ve onların aileleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda TFF tarafından düzenlenen Sporda Psikolojik Performans Danışmanlığı eğitimine katılarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Kasımpaşa S.K. Psikolojik Performans Danışmanı ve Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kurucu ortağı olduğu PsychProject ile birlikte çeşitli proje ve eğitimlerde yine “sporda çocuk koruma, genç sporcuların gelişimi ve aile iletişimleri üzerine çalışmalarına devam ederken, sporcu psikolojik performans danışmanlığı ve sporcuların aile danışmanlığını yapmaktadır.

kadro-img

Asya Zeynep Yıldırım

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen

1995’te Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini Florence Nightingale İstanbul Bilim Üniversitesinden Diyetisyen olarak tamamlayıp mezun oldu. Staj sürecinde çeşitli futbol klüpleri, klinik stajlar (tıbbi beslenme), toplu beslenme sistemlerini detaylı olarak görmüştür. Kendisi Tübitak MARTEK Deneysel Tıp, ilaç Ar-Ge Araştırma Görevlisi olarak ve çeşitli spor salonlarında meslek hayatına devam etmektedir.

kadro-img

Yusuf Öz

Maç ve Performans Analiz Eğitmeni

1988 yılında İstanbul’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdi. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yönetimi bölümünü tamamladı. İstanbul Gelişim Üniversitesinde ise Hareket ve Antrenman Bilimi ile Spor Yönetimi bölümlerinde yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Amatör liglerde hem altyapı hemde a takım seviyelerinde bir çok sportif başarı sağladıktan sonra üniversite stajını Galatasaray’da mesleki stajını ise Beşiktaş kulüplerinde tamamladı. Amatör liglerde Yavuz Sultan Selim, Karagümrük Spor Kulübü, Kadırga Spor Kulübü, Hamidiye Gençlik ve Spor Kulübü, Arena Olimpik Gençlik ve Spor Kulüpleri ile aynı dönemlerde kısa bir süre Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliğiyle birlikte başta Galatasaray ve Fenerbahçe futbol okulları olmak üzere bir çok spor okullarında ve spor organizasyonlarında koordinatör / eğitmen /antrenör olarak görev alırken, profesyonel liglerde ise sırasıyla Denizlispor, Kocaelispor, Çatalcaspor’da maç ve performans analizi antrenörlüğü / performans antrenörlüğü / scout görevlerini eş zamanlı yürütmüştür. 2018 / 2019 Sezonunda ise Fenerbahçe futbol akademisi scout biriminde görev almıştır. On iki senedir eğitmen/antrenörlük/yöneticilik yapmaktadır.

kadro-img

Nima Kazemi Tesiye

Atletik Performans Eğitmeni

1990 yılında İran'da doğdu. On yaşından itibaren İran futbol okullarında futbol kariyerine başladı ve profesyonel futbolculuğa ulaştı. 19 yıl süren sporculuk yaşantısında bir çok kez İran şampiyonluğu elde etti. İran Süper Liginde Malavan, Şahın ve Esteglal Ahvazda oynadı. Futbolun yanında 100 metre ve 200 metre koşu yarışmalara katıldı. Spor yaşamına atletizm branşında İran milli takımına girerek devam etti. İran atletizm federasyonunda görev alırken aynı zamanda üniversite eğitimini sürdürdü. Futbol, fitness ve atletizmde uluslararası sertifikalara sahip oldu. 2011 yılından bu yana spor hayatına atletik performans eğitmeni olarak devam etmektedir.

kadro-img

Ahmet Murat Pekiçli

Kaleci Eğitmeni

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini İstanbul’da okudu. Futbola 1989 yılında F.Karagümrük Spor Kulübü alt yapısında başladı. Galatasaray Spor Kulübü, Yenibosna Spor Kulübü, Çerkezköy Spor Kulübü Ayazağa Spor Kulübü Tuzla Belediye Spor Kulübü, Erdek Belediyesi Spor Kulübü, Silivri Spor Kulübü, Fatih Karagümrük Spor Kulübü, Kastamonu Spor Kulübü, Çorlu Spor Kulübü, Esenler Erok Spor Kulübünde oynadıktan sonra 2017 yılında futbolculuk kariyerine son verdi. Futbol kariyeri boyunca on üç kez lig şampiyonluğu, bir kez İstanbul şampiyonluğu, 1 kez İstanbul liseler arası il şampiyonluğu ve liseler arası Türkiye 2. Ligi derecelerine sahip oldu. 2017 yılında Esenler Erok Spor Kulübü U 15/ U16/ U17 yaş kategorilerine kaleci antrenörü olarak görev yaptı ve üç kez lig şampiyonluğu başarılarını elde etti.

kadro-img

Emre Nefesoğlu

Futbol Eğitmeni

1994 yılında Tokat’ta doğdu. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2013-2017 seneleri arasında Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli amatör kulüplerde 10 yıl boyunca futbol oynadı. Bu kulüplerde şampiyonluklar yaşadı ve 2013 senesinde antrenörlüğe adım attı. Galatasaray Futbol okulları bünyesinde antrenörlüğe başlayarak sonrasında sırasıyla Ataşehir Doğuşspor Kulübü alt yapı takımları sorumluluğu ve İstanbul Batı Trakya Türklerispor alt yapı takımları sorumluluğu, A takım yardımcı antrenörlüğü yaptı. Alt yapıda U-16 kategorisinde grupları şampiyon tamamlayarak Türkiye Şampiyonasında İstanbul Şampiyonluğunu finalde kaybedip, A takımda lig şampiyonluğu yaşadı. TFF Grassroots C Lisansa sahip olan antrenörümüz 2021-2022 sezonundan itibaren Galatasaray EBU Spor Okulları ve Simurg Spor kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

kadro-img

Talha Arslan

Futbol Eğitmeni

2000 yılında Rize‘de doğdu. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde Spor Yöneticiliği bölümü okuyor. 12 yıllık sporcu öz geçmişi var. Futbola 6 yaşında futbol okulunda başladı. 2 yıl sonra Çaykur Rizespor alt yapısına transfer olup 9 yıl boyunca bütün gruplarında oynadı. 66 kez akademide liginde forma giydi. Son olarak da Anadolu Üsküdar Spor Kulübünde 1 sezon geçirdi.

Bizimle çalışmak ister misiniz ?

CV Gönder